Starujemy!

• autor: dziuti, 2011-08-27 17:36

Zapraszamy zatem wszystkich chętnych do obejrzenia spotkania!

Początek tradycyjnie o godzinie 11:00 na boisku przy ul. Szkolnej w Bujakowie!

LKS "45" Bujaków - Orzeł Stanica

Zbiórka zawodników 10:15 na boisku!

Już jutro na naszym boisku rozpoczniemy zmagania w kolejnym sezonie w zabrzańskiej B - klasie.

Po wysokiej porażce w Pucharze Polski jest okazja do zrehabilitowania się i rozpoczęcia rozgrywek od zwycięstwa. Po kilku roszadach w składzie, dyspozycja naszego zespołu będzie zagadką. Liczymy że dzięki zwiększonej rywalizacji w drużynie przyniesie to tylko korzyść dla Wszystkich!

Przeciwnikiem będzie spadkowicz z A-klasy Orzeł Stanica. Chęć szybkiego powrotu na szczebel wyżej powinno wystarczyć za mobilizację do zdobycia 3pkt. Nasi zawodnicy mają zatem przed sobą bardzo ciężkie spotkanie gdzie liczymy na to że sprawią niespodziankę i to Bujaków będzie się cieszył po końcowym gwizdku. Umiejętności na pewno są więc liczymy na walkę z ich strony i postawieniu wysoko poprzeczki gościom!

ZAPRASZAMY!

Ps. Z uwagi na nieobecność admina na meczu opis i wynik ukarze się z opóźnieniem.