UKS Biskupice - LKS "45" Bujaków

2 - 4  (1-2)

Bramki:

J. Radowski - dwie, A. Bońkowski, R. Bońkowski

W dopiero trzecim spotkaniu udaje się naszemu zespołowi odnieść pierwsze zwycięstwo sezonu 2011/2012! Pomału nasz zespół się rozpędza i z meczu na mecz wygląda coraz lepiej.

Potwierdzenie tych słów można było zauważyć dzisiaj na fatalnym boisku zespołu z Biskupic (zastanawiający jest fakt jak dopuszcza się do rozgrywek tak przygotowane boisko), gdzie to nasz zespół w większym stopniu kontrolował przebieg meczu starając się rozgrywać piłkę.

Pierwsza połowa kończy się naszym prowadzeniem 2-1 po pięknych bramkach J. Radowskiego. Zespół dobrze funkcjonuje walcząc o każdy metr boiska.

W drugiej połowie obraz gry delikatnie uległ zmianie na korzyść gospodarzy, którzy dążyli do wyrównania. Nasi zawodnicy również stwarzają sytuacje pod bramką UKSu lecz piłka nie wpada do siatki.

Po drugiej stronie niestety sztuka ta udała się gospodarzom wykorzystującym rzut karny po faulu A. Bąka na przeciwniku. Po wyrównaniu nie widać podłamania w naszych szeregach i to my stwarzamy coraz to groźniejsze sytuacje. Pod koniec spotkania nerwowo zrobiło się na boisku, które za brutalny faul na A. Bońkowskim opuścić musiał zawodnik Biskupic. To była woda na młyn dla naszego LKSu. Szybko wykorzystujemy przewagę liczebną a ładnym strzałem z woleja popisuje się nasz nowy nabytek A. Bońkowski. W końcówce spotkania gospodarzy dobija jeszcze R. Bońkowski po świetnej indywidualnej akcji.

Wynik sprawiedliwy gdyż z gry to nasza drużyna zasługiwała na zwycięstwo. Cieszy fakt że w kolejnym meczu widać drużynę a nowe ogniwa są realnym wzmocnieniem naszych szeregów. Pomału wspinamy się w tabeli B-klasy w której liderem została drużyna z Bargłówki która tydzień temu gościła na naszym boisku i z którą naprawdę blisko byliśmy zdobycia 3pkt.

Za tydzień gościć będziemy zespół Dramy Kamieniec i liczymy że również w Bujakowie nasz zespół potrafi zwyciężać. Podstawy do optymizmu naprawdę są!