Po raz pierwszy w tym sezonie udało się zdobyć komplet punktów przed własną publicznością! Trzeba podkreślić że zostały one wyrwane zespołowi z Kamieńca po bardzo zaciętym spotkaniu!

LKS "45" Bujaków - Drama Kamieniec

3 - 1  (1-1)

Bramki: Ł, Kopel, A. Bońkowski, A. Boczek

W ostatni weekend lata przyszło się zmierzyć naszym zawodnikom z zespołem Dramy Kamieniec. Po ostatnich dobrych występach oczekiwaliśmy od naszych zawodników kolejnych punktów.

Piłkarze nie zawiedli i zdobyli pierwszy komplet oczek na własnym boisku w tym sezonie!

Jednak zgodnie z przedmeczowymi zapowiedziami wcale nie było o nie łatwo! Zespół gości bardzo ambitnie i z dużym zapałem podszedł do tego spotkania kompletnie zaskakując naszych zawodników.

W pierwszych 45 minutach do zespół Dramy lepiej prezentował się na boisku nie pozwalając rozwinąć skrzydeł gospodarzom. Dodatkowo szybko stracona bramka jeszcze bardziej podłamała zespół z Bujakowa.

Trzeba przyznać że z przebiegu tych pierwszych minut było to prowadzenie zasłużone. Nasi zawodnicy wyszli na to spotkanie jakby już przed meczem było 3-0 i nie trzeba się było mocno przykładać do niego...

Po początkowym szoku bardzo pomału wychodziliśmy z niego. Nie potrafiliśmy poradzić sobie z bardzo agresywną grą przeciwnika. Co ciekawe to wcale nie nasz zespół musiał gonić wynik bo z szybkich kontr np. A. Bońkowskiego, który znalazł się sam na sam z bramkarzem Dramy to nasz zespół powinien prowadzić.

Po słabej grze udaje się nam jednak doprowadzić do wyrównania w końcówce 1 połowy. Sprytnie rozegrany rzut wolny w odległości zbliżonej do rzutu rożnego przez P. Bąka i Ł. Kopel z 16 metra nie daje szans bramkarzowi gości.

Do przerwy zatem 1-1.

Po przerwie oglądamy całkowicie inny zespół z Bujakowa. Nareszcie widać 100% zaangażowanie i walkę o każdy metr boiska. Na efekty nie trzeba było długo czekać. Po bardzo ładnej akcji całego zespołu A. Bońkowski wykańcza ją strzałem niemalże do pustej bramki. Tym razem to zespół z Kamieńca jest w szoku.

To gospodarze zaczynają przeważać konstruując groźne akcje. Kolejną bramkę zdobywamy po rzucie rożnym, gdzie po dokładnym dośrodkowaniu A. Bońkowskiego celnym strzałem głową popisuje się niedawny solenizant A. Boczek.

Po tej bramce nasz zespół oddał inicjatywę gościom. Trzeba jednak dodać że sytuacja na boisku była pod kontrolą i poza jednym groźnym strzałem obronionym w świetnym stylu przez M. Klosę, więcej nie zagrozili naszej bramce.

Natomiast groźnie było po drugiej stronie. Pod wrażeniem można było być szczególnie po rajdach na jakie pozwolił sobie T. Prządka mijając niemal wszystkich przeciwników. Niestety nie starczyło siły na wykończenie obu sytuacji...

Podsumowując po bardzo zaciętym spotkaniu udaje się zdobyć komplet oczek co w perspektywie ciężkiego wyjazdu do Kleszczowa pozwala optymistycznie patrzeć na to spotkanie.

Zespołowi Dramy dziękujemy za sportową rywalizację i życzymy powodzenia w kolejnych spotkaniach!