Przed meczem LKS Bujaków - Kłodnica Gliwice

• autor: dziuti, 2011-09-30 13:43

Serdecznie zapraszamy na kolejny pojedynek zabrzańskie B-klasy z udziałem naszego zespołu!

LKS "45" Bujaków - Kłodnica Gliwice

niedziela - godzina 11:00

boisko w Bujakowie

zbiórka zawodników - godzina 10:00

zapowiedź spotkania na portalu www.mojmikolow.pl :

Już w najbliższą niedzielę odbędzie się kolejne spotkanie w którym zmierzymy się na własnym boisku z drużyną Kłodnicy Gliwice.

Po ubiegłotygodniowej bardzo pechowej porażce przyjdzie nam zmierzyć się z rozpędzonym przeciwnikiem.

Drużyna Kłodnicy aktualnie zajmuje 5 pozycję z dorobkiem punktowym identycznym do naszego (7pkt.). Stosunek bramek to 14-10. Ostatni pojedynek zakończyli zdecydowanym zwycięstwem z drużyną Młodości Rudno 6-2. Wynik ten budzi szacunek i nie przeszedł bez echa w naszym środowisku. W weekend spodziewamy się zatem szalenie ciężkiego spotkania.

Wyniki z poprzednich czterech sezonów przemawiają na naszą korzyść. Odnieśliśmy 7 zwycięstw oraz zanotowaliśmy 1 remis (2008/09 - 0-0 przyp. red.). Stosunek bramkowy jest zdecydowanie korzystny dla naszego zespołu 37 - 3.

W naszym zespole nikt nie narzeka na kontuzje oraz nikt nie pauzuje za kartki. Po ostatniej porażce drużyna jest bojowo nastawiona aby zdobyć tym razem pełną pulę. Ewentualny zwycięzca potyczki odskoczy od przeciwnika jak również zwiększy przewagę nad zespołami z dołu tabeli oraz utrzyma niewielką stratę do czołówki.

Jak pokazał ostatni mecz wola walki w drużynie jest więc jeżeli tylko zespół wyjdzie odpowiednio skoncentrowany to powinna być postawiono wysoko poprzeczka gościom z Gliwic.

Zapraszamy więc wszystkich w niedzielę do Bujakowa aby na żywo przekonać się kto jest lepszy!