Podsumowanie kolejki nr 7

• autor: dziuti, 2011-10-10 14:57

Do 7 kolejki przyszło czekać na pogromcę lidera z Bargłówki. Dzięki temu w czołówce panuje niesamowity ścisk. Różnica pomiędzy pozycją pierwszą a szóstą to zaledwie 4 punkty.Na dole tabeli cały czas bez punktów zespół z Kamieńca.

Zapraszam na podsumowanie.

Tym razem kolejka w większości rozegrana została w niedzielę. W sobotę natomiast oprócz naszego spotkania rozegrano jeszcze jeden mecz:

Drama Kamieniec - Orzeł Stanica  1 - 3

W Kamieńcu bez niespodzianki. Zdecydowany faworyt pokonuje zespół Dramy. Do przerwy Stanica prowadzi dwoma bramkami i rywalizacja praktycznie zostaje rozstrzygnięta. Nie potrafi się przełamać zespół Dramy który zamyka ligową tabelę bez zdobyczy punktowej.

W niedzielę rozegrano pozostałe spotkania:

Quo Vadis Makoszowy - Tempo II Paniówki  3 - 2

Naprzód Łubie - Młodość Rudno  2 - 6

Kłodnica Gliwice - Korona Bargłówka  2 - 1

Start Kleszczów - UKS Biskupice  5 - 1

Niespodzianka w Gliwicach! Niepokonany lider z Bargłówki przegrywa spotkanie z niedocenianą do tej pory drużyną Kłodnicy. Dodatkowo warto podkreślić, że porażka ta jest w pełni zasłużona a gdyby napastnicy gospodarzy mieli więcej szczęścia (słupki i poprzeczki) to wynik powinien być znacznie wyższy. Pomału z drużyny która kilka sezonów wcześniej była raczej dostarczycielem punktów wyrasta... kandydat do awansu!

W pozostałych spotkaniach warte odnotowanie są kolejne punkty Quo Vadisu. Po mizernym początku zespół ten zaczyna gromadzić punkty. Tym razem zespół okazał się lepszy od rezerw Tempa, które po dobrym początku sezonu dostały lekkiej zadyszki.

W spotkaniach w Kleszczowie i Łubiu pewnie zwyciężali faworyci - Start i Młodość Rudno. Start do przerwy prowadził 3-1 w pełni panując nad boiskowymi wydarzeniami. W Łubiu natomiast nic do powiedzenia w starciu z drużyną Rudna nie miała drużyna gospodarzy. I to właśnie zespół Naprzodu będzie kolejnym przeciwnikiem naszego zespołu już w najbliższą niedzielę.

autor: ~adi 2011-10-10 21:41:52

avatar Fajna strona- można troche poczytać o naszej b-klasie. Pozdrowienia, dobra robota- tak trzymać!

autor: dziuti 2011-10-11 11:55:50

Profil dziuti w Futbolowo dzięki!