LKS 45 Bujaków - strona oficjalna

Strona klubowa

Jesteśmy na Facebooku!!!

 
 

Aktualności

Zdemolowali Pilchowice!

  • autor: dziuti, 2012-09-15 22:22

Kanonada w Bujakowie! Ani przez moment nie było wątpliwości kto był dzisiaj zespołem lepszym. Dopisujemy do swojego dorobku kolejne 3 punkty!

LKS "45" Bujaków - Victoria Pilchowice

8  -  1  (4-1)

Bramki: W. Lepich x3, S. Potyka x2, M. Wojcięga, P. Bąk, J. Radowski

Skład: M. Klosa, R. Wojcięga, Ł. Karaś, R. Franecki, R. Bońkowski, T. Prządka (60' S. Potyka), P. Bąk, A. Boczek (75' K. Dyrbuś), M. Wronko (70' T. Serzysko), M. Wojcięga, W. Lepich (60' J. Radowski)

Galeria: http://lksbujakow.futbolowo.pl/galeria,bujakow-pilchowice,171982

więcej w rozwinięciu...

Jednostronne zawody zobaczyli kibice w sobotnie popołudnie w Bujakowie. Nasi zawodnicy bezlitośnie udokumentowali ogromną przewagę w tym spotkaniu. Te dwa zdania w zupełności przedstawiają 90 minut zawodów. Dwucyfrowy wynik był jednak również w zasięgu!

Od początku do końca nie było wątpliwości kto tego dnia wygra spotkanie. Gospodarze w pełni zrekompensowali sobie ostatnią porażkę w Rudnie i z optymizmem patrzą w przyszłość. Nie ma co również wypominać stratę bramki Robertowi Franeckiemu, bo w przekroju całego spotkania był solidnym punktem naszej obrony.

Bardzo dobre zawody rozegrał Wojtek Lepich który już w pierwszej połowie skompletował klasycznego hat-tricka i pewnie gdyby nie zmiana zaraz na początku drugiej połowy to licznik nie zatrzymałby się na trzech trafieniach. Zmiana jednak była jednak na tyle udana że wchodzący na boisko Sebastian Potyka dołożył debiutanckie dwa trafienia. życzymy Sebastianowi aby w każdym spotkaniu w którym wystąpi schodził z boiska jako strzelec bramki. Po jednym trafieniu zaliczyli Jakub Radowski po solowym rajdzie, Piotr Bąk po sprytnym strzale z 11 metra i Michał Wojcięga trafiając do pustej bramki w sytuacji sam na sam gdzie spokojnie minął bramkarza.

Cieszy ogromnie fakt, że do składu puka coraz więcej juniorów z Bujakowa! Pomijając już Rafała i Michała Wojcięgów, podstawowych zawodników to pamiętać również trzeba o Kamilu Dyrbusiu dla którego był to kolejny udany występ! A to nie koniec z zdolnymi młodymi wilczkami bujakowskimi. Tylko limit zmian nie pozwolił na debiut Kewinowi Tomeckiemu. Okazję do potwierdzenia coraz to lepszej formy będą mieli w kolejnych spotkaniach z dużo trudniejszymi przeciwnikami.

Na dobre wyniki pracuje jednak cała drużyna. Aktualnie szeroka kadra jest naszym dużym atutem. Zmiany dokonywane przez trenera nie tylko nie osłabiają już zespołu a znacznie wzmacniają ogranymi i sprawdzonymi zawodnikami!

Po końcowym gwizdku nie było w Bujakowie nikogo kto kręcił by nosem. Dzięki pracy na treningach możemy w każdym kolejnym meczu stawiać sobie za cel 3pkt. Drużyna pomału też zdaje sobie sprawę z możliwości i to że nikogo nie musi się obawiać. Jaki cel postawimy sobie w tym sezonie? Na tą chwilę to w najbliższym meczu zdobyć 3pkt. Co to przyniesie przekonamy się wkrótce...


  • Komentarzy [1]
  • czytano: [589]
 

autor: ~Piotr Anglia 2012-09-15 22:55:49

avatar Roberto czemu nie szczeliles nic:(


Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków: