LKS 45 Bujaków - strona oficjalna

Jesteśmy na Facebooku!!!

CZAS NA DERBY!!!

• autor: dziuti, 2012-10-05 10:35

W niedzielne popołudnie, dojdzie do starcia naszego zespołu z rezerwami Tempa Paniówki. Te niezwykle prestiżowe spotkanie zapowiada się interesująco nie tylko z uwagi na fakt ostatniego pojedynku, gdzie po dramatycznym przebiegu ograliśmy gospodarzy 5-4 a decydującego gola niemal z połowy boiska zdobył Robert Bońkowski a też z pozycji jaką obecnie zajmuje nasza drużyna.

W obecnym sezonie drużyna Tempa zajmuje obecnie 9 pozycję z dorobkiem 4pkt. Dodać jednak należy fakt, że dorobek został uszczuplony przyznanym walkowerem w meczu z Dramą Kamieniec. Dlatego pozycja jaką obecnie zajmują zawodnicy Paniówek jest nieco myląca.

Nasz zespół udaje się na mecz w najsilniejszym składzie. Z kadry wypadł jedynie W. Lepich za czerwoną kartkę w spotkaniu z UKSem.

Zapraszamy wszystkich naszych sympatyków do Paniówek aby pomogli naszej drużynie wywalczyć niezwykle cenne 3pkt.!

Tempo II Paniówki - LKS "45" Bujaków

7.10.2012 (niedziela) - godzina 15:00

zbiórka zawodników godzina 14:00 na boisku w Paniówkach! - każdy zabiera zielony ortalion!

Kadra na mecz: D. Jóźwiak, M. Klosa, R. Bońkowski, R. Wojcięga, A. Bąk, Ł. Karaś, R. Franecki, T. Prządka, L. Gruszka, M. Wronko, P. Bąk, A. Boczek, M. Wojcięga, Ł. Mejka, K. Dyrbuś, K. Tomecki, S. Potyka, K. Sabik, J. Radowski

Autor: Treść:pozostało znaków: