Jesteśmy na Facebooku!!!

Aktualności

Gramy dalej!

• autor: dziuti, 2009-08-28 13:25

Po wielce dramatycznym spotkaniu, udało się awansować do kolejnej rundy Pucharu Polski!

W środę ,26.08 mieliśmy wszystko - 8 bramek, czerwona kartka, dogrywka, karne!!!

Z przebiegu meczu drużyną lepszą był LKS Bujaków co w pamięci 2 zwycięst Piasta w A-klasie daje naprawdę sporo dawki optymizmu.

Warto też dodać że nasz zespół dwukrotnie podnosił się ze straty dwóch bramek (0-2 i 1-3) i o mały włos nie zdołał przechylić szalę na swoją korzyść w regulaminowym czasie gry.

Sytuacji było mnóstwo i tylo przez słabą skuteczność napastników potrzeba było i dogrywki i karnych.

Stracone bramki padły po ewidentnych błędach obrońców i nieporozumienia. Były to sporadyczne ataki Piasta po których napastnicy oddawali naprawdę fantastyczne strzały na bramkę Musioła...

Po naszej stronie bramki strzelali Kopel Ł., Wronko M. a prawdziwe wejście smoka zaliczył Michał Wojcięga strzelec 2 bramek.

W karnych po naszej stronie pomylił się tylko Prządka T. Na jego szczęście częściej mylili się zawodnicy z Pawłowa i ostateczne rozstrzygnięcie karnych brzmi 4-2 dla Bujakowa!

Po takim spotkaniu ze spokojem oczekujemy niedzieli i pierwszego meczu ligowego. Naprawdę warto tego dnia było pojawić się na ul. Szkolnej w Bujakowie.