Aktualności

Pechowy sparing

• autor: dziuti, 2009-10-06 22:47
LKS Bujaków - Piast Pawłów (juniorzy)  - (2-2) 5-5

Dosyć pechowo zakończył się sparing z drużyną juniorów z Pawłowa. 3 naszych zawodników jest realnie zagrożonych absencją w niedzielnym spotkaniu ligowym. Najpoważniej wygląda uraz Michała Wojcięgi, który opóścił boisko w 20 min pierwszej połowy z potężnym bólem stopy. Miejmy nadzieję że po wizycie u lekarza, cała trójka będzie do dyspozycji trenera w najbliższej kolejce.

Sam sparing pozwolił przewietrzyć całą kadrę zespołu, co napewno niektórym pozwoliło z powrotem zasmakować ligowej rywalizacji. Wiadomo przecież że mecz to całkiem coś innego niż trening.

Sam przebieg bez historii. Drużyna gości bardzo ambitnie przeciwstawiła się naszej drużynie i już do przerwy widniał remis 2-2. Nasz zespół jednak cały sparing zagrał w bardzo eksperymentalnym ustawieniu. Napewno da to do myślenia trenerowi i miejmy nadzieję że posłuży do ewentualnego zastosowania w spotkaniach B-klasy.

W czwartek zaplanowany jest jeszcze jeden trening przed niedzielnym meczem na który już teraz oczywiście wszystkich zapraszam.