Sparingowa porażka z Pawłowem

• autor: dziuti, 2010-04-17 17:47

LKS "45" Bujaków - Piast Pawłów

1 - 3 (1 - 1)

Udało się wkońcu rozegrać sparingowe spotkanie z drużyną Pawłowa. Wbrew wcześniejszym zapowiedziom do Bujakowa przyjechała też spora część zawodników z pierwszej drużyny występującej na codzień w zabrzańskiej klasie A.

Duży wpływ na poczynania na boisku miała murawa, która po ostatnich opadach deszczu była bardzo grząska.

Pomijając ten fakt spotkanie stało na dobrym poziomie a kibice którzy zgromadzili się tego dnia nudzić się nie powinni.

Pierszwa część spotkania bardzo wyrównana. Po pięknej indywidualnej akcji prowadzenie dla naszego zespołu uzyskał Łukasz Kopel. Bramka dla gości padła w dość kuriozalny sposób. Po niegroźnym strzale nasz bramkarz na tyle skiksował że napastnik gospodarzy sprytnym lobem wyrównał wynik spotkania.

Druga część do ok 70 minuty też wyrównana. Niestety im bliżej końca tym naszym zawodnikom brakowało sił, co umiejętnie wykorzystali goście. Bramka druga padła po dokładnej wrzutce z prawej strony boiska. Napastnik niepilnowany nie miał problemów z umieszczeniem piłki w bramce. Trzeci gol padł po indywidualnej akcji zawodnika Pawłowa, który to przebiegł niemal 40m i znalazłszy się sam na sam nie miał problemów z pokonaniem naszego bramkarza.

Podumowując nie można zwieszać głów bo momentami z naszej strony gra mogła się podobać, a jak zaczniemy wykorzystywać swoje sytuacje bramkowe to o wynik można być spokojnym.

Galeria z tego spotkania jest już dostępna :