3 pkt zostały w BUJAKOWIE!

• autor: dziuti, 2010-05-09 14:06

LKS "45" Bujaków - MOSIR Stal Zabrze

1 - 0 (1-0)

Bramka : Jakub Radowski (38')

Galeria z tego spotkania : http://lksbujakow.futbolowo.pl/lksbujakow/index.php?p=galeria&kat=17

Zapraszam do komentowania spotkania na naszym FORUM : http://bujakow.phorum.pl/

Po bardzo zaciętym spotkaniu w niezwykle ekstremalnych warunkach zespół z Bujakowa dopisał na swoje konto 3pkt!!!

Tak jak przed meczem można się było spodziewać zespół Stali postawił bardzo ciężkie warunki gry. Zespół w dużej mierze został odmłodzony i w perspektywie jednego czy dwóch sezonów będzie się liczył o miejsce premiowane awansem na szczebel wyżej.

Aktualnie jednak musieli uznać wyższość drużyny gospodarzy!

Wracając do samego spotkania to przebiegało ono w warunkach identycznych do pamiętnego spotkania na wodzie z drużyną Dramy Kamieniec. Można powiedzieć że doświadczenia z tamtego spotkania na pewno się przydały w ubiegłą niedzielę.

W pierszej połowie przy ulewnym deszczu żadna drużyn nie wypracowała sobie przewagi, jednak goście z Zabrza powinni prowadzić po kilku sytuacjach bramkowych (w tym sam na sam z Mariuszem Jankowskim). Gospodarze też mieli kilka klarownych sytuacji z której wykorzystali jedną. Indywidualną akcją popisał się Jakub Radowski, który minął zwodem obrońcem i w sytuacji sam na sam pokonał bramkarza gości.

Po przerwie pogoda się poprawiła jednak ogromne kałuże które pojawiły się po opadach zdeterminowały grę. Gospodarze mając korzystny wynik cofnęli się na własną połowę oczekując ataków Stali.

Taktyka obrana zdała egzamin gdyż goście nie stwarzali już tak klarownych sytuacji co w pierwszej połowie. Natomiast gospodarze mogli wynik rozstrzygnąć na własną korzyść zdecydowanie wcześniej. Kilka sytuacji J. Radowskiego i M. Wojcięgi było z tych 100%.

Nawet w ostatniej akcji meczu po idealnym zagraniu J. Lekkiego do A. Boczka ten ostatni znalazł się w sytuacji sam na sam. Zmęczenie dało jednak o sobie znać i sytuacja została zmarnowana. Po tej akcji sędzia zakończył spotkanie.

Cieszą 3 pkt jak i walka którą zawodnicy włożyli w to spotkanie. Miejmy nadzieję że w kolejnym spotkani z Ślązakiem Bycina również będziemy obserwowali takie zaangażowanie jak w spotkaniu z Stalą.

Zapraszamy zatem wszystkich już 9 maja na godzinę 11:00 na boisko do Bujakowa!