przed meczem z Kłodnicą

• autor: dziuti, 2010-06-24 21:50

W najbliższą niedzielę rozegramy ostatnie spotkanie w tym sezonie. Kończymy spotkaniem w Gliwicach z Kłodnicą.

Kłodnica Gliwice - LKS "45" Bujaków

niedziela 27 czerwca - godzina 11:00

wyjazd o 9:30 z Bujakowa!

Po meczu w Bujakowie zaplanowane jest zakończenie sezonu tradycyjnym grilem!

Więcej informacji poniżej.

Z Kłodnicą Gliwice kończymy sezon 2009/2010.

Po ostatnich naszych występach będziemy chcieli na boisku w Wilczym Gardle podtrzymać passę zwycięstw.

Tymbardziej że istnieje bardzo realna szansa na zajęcie 4 miejsca w rozgrywkach. Warunkiem koniecznym jest przegrana drużyny Stali Zabrze z liderem rozgrywek Przyszłością Ciochowice. Dodać trzeba że Ciochowiczanie by móc cieszyć się z awansu również muszą wygrać! Także jest o co walczyć!

Gospodarze niedzielnego spotkania w ostatnich spotkaniach notowali porażki. Jeszcze przegrana z liderem na jego boisku może być wkalkulowana tak porażka z drużyną Ślązaka Byciny już niekoniecznie.

Tonując jednak super optymistyczne nastroje, należy przypomnieć ostatnie spotkanie w Gliwicach zespołu z Bujakowa. Po bardzo przeciętnym meczu zremisowaliśmy 0-0. A kto pamięta nasze jesienne spotkanie to musi przyznać że zwycięstwo wręcz zostało wyrwane z gardła. Także z wielką pokorą przystępujemy do tego meczu i jeżeli pokażemy możliwości z kilku ostatnich spotkań.

Wraz z zakończeniem spotkania udajemy się z powrotem do Bujakowa. Dzięki zasponsorowaniu przez lokalnego przedsiębiorcę prowiantu, możemy wszyscy razem usiąść przy tradycyjnym grilu! Należy tylko zaopatrzeć się we własnym zakresie w napoje.

W tym miejscu serdeczne podziękowania dla fundatora!

Zapraszam wszystkich związanych z zespołem!