Zapraszamy na PUCHAR!

• autor: dziuti, 2010-08-16 11:56

Już w najbliższą sobotę na boisku w Bujakowie inauguracja sezonu 2010/2011.

Pierwszym spotkaniem będą rozgrywki o Puchar Polski. Los chciał aby zmierzyć się z największą atrakcją naszej B-klasy a mianowicie z rezerwami Górnika!

Zapraszamy wszystkich chętnych na to niezwykle ciekawie zapowiadające się widowisko!

LKS "45" Bujaków - Górnik II Zabrze

21.08.2010 (sobota) godzina 18:00

Przeciwnika z nazwy nie trzeba przedstawiać. Po szumnych zapowiedziach prezesa zabrzańskiego klubu została utworzona drużyna rezerw. Dzięki temu niebywałemu kolorytowi przysporzy rywalizacja zespołów z tak klasowym przeciwnikiem a o wielkiej gratce dla kibiców nie wspominając!

Warto też wspomnieć że w drużynie na dzień dzisiejszy mają występować zawodnicy którzy rozgrywali spotkania na najwyższym poziomie (D.Gorawski, P. Strąk). Trenerem jest również znany z krajowych boisk M. Piotrowicz.

Na co stać ten zespół przekonała się w ostatnim czasie drużyna Gwiazdy Chudów który uległ gładko grając w najsilniejszym składzie 0-5.

Pierwsze oficjalne spotkanie Górnik jednak rozegra właśnie z naszą drużyną i dopiero wtedy będzie można powiedzieć o prawdziwej sile jaka drzemie w rezerwach klubu z Zabrza.

Dodam że niedługo potem dojdzie do rewanżu tym razem już w lidze i również na naszym boisku!

Spotkania te napewno pomogą naszym zawodnikom bo jak się uczyć to od lepszych od siebie. Liczymy że konfrontacja z najbliższym przeciwnikiem zaprocentuje szybko i pozwoli uwierzyć we własne siły...

Do spotkania przystąpimy w najsilniejszym składzie a o mobilizację na pewno nie ma się co martwić!

Zapraszamy w sobotę do Bujakowa!