0 - 3  (0-1)

Bramki:

K.Sabik, M.Woźniak, L.Gruszka

Bardzo pewne zwycięstwo na boisku w Makoszowach!

Wielką niewiadomą była forma naszych zawodników w pierwszy meczu rundy rewanżowej. Na szczęście forma dopisała a zwycięstwo nad drużyną z Przyszowic powinno być jeszcze bardziej okazalsze.

Pierwsze 15 minut to bardzo ostrożna gra z naszej strony. Jednak szybko strzelona fantastyczna bramka w samo okienko przez K.Sabika ustawiła spotkanie. Naszym zawodnikom dało wiarę że są w tym spotkaniu lepsi od przeciwników. Do końca 1 połowy mieliśmy jeszcze kilka 100% sytuacji i tylko W.Lepich wie jak nie strzelił w jednej z nich z 2 metrów do pustej bramki...

Druga połowa to już zdecydowana przewaga drużyny z Bujakowa. Bardzo aktywny Sabik wykłada kolejną czystą piłkę Lepichowi i znów kolejny jęk zawodu. Na usprawiedliwienie Wojtka trzeba dodać że był to jego pierwszy mecz od ponad roku i z każdym kolejnym forma powinna rosnąć.

Co nie udało się Lepichowi to wpadło jego zmiennikowi M. Woźniakowi. Piękny strzał oddaje Sabik a dobitkę z 10 metra wykańcza Mirek. 2 - 0 i zdecydowane uspokojenie przebiegu spotkania.

Praktycznie do momentu strzelenia kolejnej efektownej bramki przez L. Gruszkę nic wielkiego na boisku się nie działo.

Warto odnotować dobrą grę naszego nowego bramkarza J. Krosnego. W kilku sytuacjach ze spokojem zażegnywał niebezpieczeństwo sprokurowane przez niepewne interwencje obrońców.

Podsumowując można powiedzieć że jeżeli forma drużyny zostanie utrzymana to powinno na koncie Bujakowa znaleźć się zdecydowanie więcej punktów niż jesienią!