Niestety z powodu zbyt małej ilości argumentów czysto piłkarskich spowodowało to że ulegliśmy zespołowi Kleszczowa w 18 kolejce spotkań:

Bramka:

K. Sabik

Niestety 3 porażka w tym tygodniu stała się faktem...

Żal tym większy że w niedzielnym spotkaniu naprawdę można było się pokusić o punkty!

Pierwsza połowa to bardzo dobra gra naszego zespołu. Drużyna z Kleszczowa nie miała pomysłu na rozmontowanie naszej defensywy a w ataku bardzo aktywni byli R. Franecki z K. Sabikiem.

Schowani za podwójną gardą nasi zawodnicy wyprowadzali bardzo groźne kontry. Swoich szans nie wykorzystali zarówno Franecki jak i Sabik mieli dobre pozycje do zdobycia bramek...

Udało się w końcu po przejęciu piłki przez T. Prządki  w środku boiska i znakomitym podaniu do wybiegającego sam na sam z bramkarzem gospodarzy Sabikiem. Sprytnym minięciem bramkarza i umieszczeniem piłki w pustej bramce otworzył wynik meczu.

Po zdobytej bramce kolejną znakomitą sytuację miał Prządka, lecz niestety w kluczowym momencie zbyt słabo podał do wybiegającego przed bramkarza Sabika... Mogło być 0-2 a zrobiło się 1-1.

Po stałym fragmencie gry bramkę głową z bliska zdobywają gospodarze. Trzeba dodać że była to praktycznie jedyna okazja do zdobycia bramki.

Druga połowa zaczyna się od przypadkowej bramki z rzutu rożnego dla zespołu Startu... W tym momencie wszystkie założenia na drugą połowę się załamały. Wspomniane wcześniej argumenty piłkarskie były po stronie Kleszczowa. W miarę upływu czasu coraz groźniej zaczęło robić się pod naszą bramką. Opuszczające siły w tym bezlitosnym upale dodatkowo spotęgowały ten stan rzeczy. Wszystko co mógł robił w bramce M. Klosa, jednak przy stracie kolejnych bramek był bezradny...

Wynik 4-1 w 100% odzwierciedlił przebieg wydażeń na boisku. W tym miejscu jeszcze chciałbym podziękować wszystkim tym którzy stawili się w to upalne popołudnie w Kleszczowie i poświęcili swój czas na to by reprezentować barwy Bujakowa.

Dodatkowo chciałbym zaapelować do tych którzy nie mogli z różnych powodów przyjechać aby wzięli sobie do serca swoje podejście... Zostały nam 3 spotkania i trzeba zrobić wszystko by znów wskoczyć na dobre tory i zacząć zdobywać punkty.