W niedzielę wracamy do Bujakowa!

• autor: dziuti, 2011-05-27 22:24

Już w najbliższą niedzielę przyjdzie nam się zmierzyć z zespołem któr aktualnie zajmuje 8 pozycję w tabeli i traci do naszego zespołu 4 punkty:

LKS "45" Bujaków - Naprzód Łubie

niedziela - 29 maj 2011 - godzina 11:00

Bujaków ul. Szkolna

Zbiórka zawodników o godzinie 10:00 na boisku!

Po trzech kolejnych porażkach nastroje w drużynie trochę siadły po bardzo dobrym początku rundy. Ambicje zajęcia wysokiego miejsca naszej drużyny zostały jednak sprowadzone na ziemię. Teraz pora w końcu przełamać złą passę w najbliższym spotkaniu z Naprzodem. Jak ciężki będzie to mecz niech świadczy wynik z rundy jesiennej gdzie na boisku w Łubiu zanotowaliśmy remis 2-2.

W drużynie nikt nie pauzuje więc apetyt na 3pkt jest spory. Miejmy nadzieję że nasi zawodnicy wyjdą odpowiednio skoncentrowani i wykorzystując atut własnego boiska, pokonają gości z Łubia.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy na boisko w Bujakowie.

Początek niedzielnego spotkania jak zawsze na naszym boisku o 11:00!!!